Facebook Pixel

Sortuj według:

Kobieta stanie na czele europejskich sędziów!

Kobieta stanie na czele europejskich sędziów!

UEFA oficjalnie ogłosiła, że Stephanie Frappart została powołana na stanowisko szefowej w Komitecie Sędziów UEFA! Frappart jako pierwsza kobieta sędziowała mecz m.in. męskiej Ligi Mistrzów, finał Superpucharu UEFA oraz mecz mistrzostw świata mężczyzn! W nowej roli będzie m.in. odpowiadała za nominacje arbitrów i monitorowanie ich pracy oraz współtworzenie strategii rozwoju sędziowania w Europie!

dots
chat-gray

Skomentuj

Udostępnij

Wyjaśnia się przyszłość Andre Onany!

Wyjaśnia się przyszłość Andre Onany!

Według tureckiego dziennikarza Yağıza Sabuncuoğlu, Trabzonspor osiągnął porozumienie z Manchesterem United ws. ponownego wypożyczenia Andre Onany! 30-latek spędził w Trabzonie cały poprzedni sezon, rozgrywając 29 spotkań w Super Lig, w których zaliczył 6 czystych kont! Teraz brakuje tylko podpisu samego piłkarza!

dots
chat-gray

Skomentuj

Udostępnij

Real zrzuca bombę i sprowadza Nico Paza TERAZ!

Real zrzuca bombę i sprowadza Nico Paza TERAZ!

Królewscy się nie bawią w półśrodki! Jak donosi Fabrizio Romano, Real oficjalnie poinformował Como, że już teraz aktywuje klauzulę wykupu Nico Paza za 9 mln euro! Na nic zdają się starania włoskiego klubu ani zdanie samego zawodnika, który deklarował chęć spędzenia jeszcze jednego sezonu w Lombardii! Jednak Real daje Como jeszcze szansę - Włosi mają czas do poniedziałku, by wykupić Argentyńczyka za 60 mln euro! W przeciwnym razie, Nico Paz wróci do Hiszpanii, a potencjalny chętny będzie musiał głębiej sięgnąć do kieszeni! Co sądzicie o postępowaniu Los Blancos?

dots
chat-gray

1 komentarz

Udostępnij

Messi je pizzę pomidorową. A wy co, nadal hawajska? 😂

Messi je pizzę pomidorową. A wy co, nadal hawajska? 😂

Może lepiej, że nie ma Włochów na tym turnieju XD

dots
chat-gray

3 komentarze

Udostępnij

Klopp rozładował mundialową debatę jednym zdaniem 😂

Klopp rozładował mundialową debatę jednym zdaniem 😂

Jürgen Klopp zabrał głos w sprawie przerw na nawodnienie podczas mundialu. Niemiec przyznał, że rozumie frustrację kibiców oglądających mecze w domu, gdy w środku spotkania zaczynają się reklamy. Sam nie ma jednak większego problemu z dodatkowymi pauzami. „To całkowicie w porządku, ale rozumiem, kiedy siedzisz w domu i nagle zaczynają się reklamy. W moim wieku to jednak dobra okazja, żeby pójść do klopa” - zażartował Klopp. Jednym zdaniem rozładował temat, który od początku turnieju budzi sporo dyskusji wśród trenerów, zawodników i kibiców.

dots
chat-gray

2 komentarze

Udostępnij

Największa transferowa saga tego lata nabiera tempa.

Największa transferowa saga tego lata nabiera tempa.

Michael Olise przyciąga uwagę kolejnego europejskiego giganta. Według Christiana Falka sytuację skrzydłowego Bayernu Monachium monitoruje Manchester City. Wcześniej mocno z Francuzem łączono Real Madryt, który po odrzuceniu oferty za Juliána Álvareza ma szukać alternatyw w ofensywie. Problem jest jeden: Bayern nie zamierza sprzedawać swojej gwiazdy. W Monachium mają uważać, że nawet oferta sięgająca 200 milionów euro nie zmieni ich stanowiska. Olise ma za sobą kapitalny sezon. W 52 meczach zdobył 23 bramki i dołożył aż 31 asyst. Jego kontrakt z Bayernem obowiązuje do 2029 roku.

dots
chat-gray

3 komentarze

Udostępnij

Opuścił mundial na chwilę, by przeżyć najważniejszy moment.

Opuścił mundial na chwilę, by przeżyć najważniejszy moment.

Jeremy Doku wrócił na zgrupowanie reprezentacji Belgii po krótkiej przerwie. Skrzydłowy Manchesteru City opuścił mundial za zgodą sztabu, aby być przy narodzinach syna. Po tym, jak na świat przyszedł Praise Doku, 24-latek ruszył z powrotem do Stanów Zjednoczonych. Belgowie powitali go bardzo ciepło. Po przyjeździe do hotelu Doku od razu wpadł w objęcia kolegów z reprezentacji. Teraz znów będzie do dyspozycji kadry, która po dwóch remisach nadal czeka na pierwsze zwycięstwo na mundialu.

dots
chat-gray

3 komentarze

Udostępnij

Były reprezentant Polski ma ofertę z rodzinnego miasta.

Były reprezentant Polski ma ofertę z rodzinnego miasta.

Maciej Rybus może wrócić do gry w Polsce. Według „Faktu” 36-letniego byłego reprezentanta Polski chce sprowadzić Pelikan Łowicz, beniaminek III ligi. Trwają rozmowy, a decyzja ma należeć do samego zawodnika. Byłby to sentymentalny powrót, ponieważ Rybus jest wychowankiem Pelikana. Później grał m.in. w Legii Warszawa, Olympique Lyon, Lokomotiwie Moskwa i Rubinie Kazań. Po odejściu z Rubina Rybus nie znalazł klubu na wyższym poziomie i występował w rosyjskiej Medialidze. Teraz może dostać szansę na ponowną grę w Polsce, i to w swoim rodzinnym mieście.

dots
chat-gray

3 komentarze

Udostępnij

Śledź Fangola 🤟 👀

Żywe emocje na ulubionych socialach!

Facebook

323 tys. obserwujących

facebook icon

YouTube

127 tys. subskrybentów

youtube icon

Instagram

39 tys. obserwujących

instagram icon

Twitter

Nowość! 🔥

twitter icon

TikTok

Nowość! 🔥

tiktok icon