To najpiękniejsza bramka 2025 roku!
Poznaliśmy zwycięzcę Nagrody Puskasa, przyznawanej zdobywcy najładniejszej bramki w danym roku! Tegorocznym zwycięzcą został Santiago Montiel z argentyńskiego Independiente za uderzenie przewrotką sprzed pola karnego! Jak oceniacie bramkę roku?
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥