Kapitalny DUBLET HAALANDA dał Norwegom awans z grupy❗️Tak strzelali w meczu Norwegia - Senegal
Nowy "czarny koń" już tu jest! Norwegowie wygrywają z Senegalem 3:2 po zaciętym meczu w Nowym Jorku. Oprócz gola Pedersena, dublet ustrzelił nie kto inny jak Erling Haaland, podkręcając tylko jeszcze bardziej rywalizację z Messim i Mbappe o króla strzelców. Dla Senegalu również podwójną zdobycz, zanotował Ismaila Sarr. Norwegowie są już PEWNI wyjścia z grupy, piękna historia!
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥