Młoda gwiazda stanęła w obronie Ancelottiego.

Endrick odniósł się do swojej sytuacji w reprezentacji Brazylii i jasno stanął po stronie Carlo Ancelottiego. 19-letni napastnik nie zawsze dostaje tyle minut, ile oczekiwaliby kibice, ale podkreślił, że selekcjoner ma patrzeć przede wszystkim na dobro zespołu. — Ancelotti nie zrobi tego, co najlepsze dla Endricka. Nie zrobi też tego, co najlepsze dla kibiców. Zrobi to, co najlepsze dla drużyny — powiedział Brazylijczyk. Endrick zaznaczył też, że jest gotowy pracować i pomagać kadrze w każdej roli. Jego słowa padły po meczu Brazylii z Haiti, w którym pojawił się na boisku w drugiej połowie.
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥







