
PZPN oficjalnie zmienił plan dotyczący Superpucharu Polski. Lech Poznań i Górnik Zabrze zagrają o trofeum 16 lipca na stadionie „Kolejorza”. Początek spotkania zaplanowano na 20:45, a transmisję pokaże TVP. Wcześniej mówiło się o organizacji meczu na Tarczyński Arenie we Wrocławiu, co wywołało duże niezadowolenie wśród kibiców obu klubów. Fani Lecha i Górnika zapowiadali nawet bojkot wydarzenia. Ostatecznie PZPN wycofał się z tego pomysłu i zdecydował, że gospodarzem będzie mistrz Polski. To oznacza, że Superpuchar odbędzie się w znacznie bardziej naturalnej, piłkarskiej atmosferze.
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥







