
Pogoń Szczecin oficjalnie wzmocniła atak. Nowym zawodnikiem „Portowców” został Jean-Pierre Nsame. 33-letni Kameruńczyk podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Ostatnio był związany z Legią Warszawa, a teraz ma być jednym z głównych kandydatów do gry w podstawowym składzie Pogoni. Nsame to bardzo dobrze znane nazwisko w polskiej piłce. W barwach Legii pokazywał, że potrafi regularnie trafiać do siatki, choć jego ostatni sezon mocno ograniczyły problemy zdrowotne. Łącznie rozegrał 19 spotkań, w których zdobył 11 bramek i zaliczył asystę. Pogoń liczy, że Kameruńczyk da jej doświadczenie, liczby i skuteczność, której w ostatnich miesiącach wyraźnie brakowało pod bramką rywali.
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥







