
Real Madryt wygrywa batalię prawną z La Liga. Władze hiszpańskiej ekstraklasy bezprawnie wykluczyły Real z posiedzeń dotyczących zarządzania prawami telewizyjnymi w 2022 roku! Spór prawny dotyczył spotkań organu nadzorującego prawa telewizyjne w La Lidze. W 2022 roku, na mocy decyzji szefa ligi, Real Madryt został odsunięty od udziału w kilku takich naradach. Władze stołecznego klubu od samego początku stały przy stanowisku, że działanie to godzi w ich fundamentalne prawa jako pełnoprawnego członka hiszpańskiej piłki zawodowej. Królewscy wydali oficjalne oświadczenie: "Real Madryt informuje, że Sąd Najwyższy ostatecznie potwierdził nieważność decyzji podjętych przez prezesa LaLiga, które uniemożliwiły udział naszego klubu w kilku posiedzeniach Organu Kontroli Zarządzania Prawami Audiowizualnymi LaLiga, odbywających się w 2022 roku. (...) To nowe orzeczenie ostatecznie potwierdza słuszność stanowiska reprezentowanego przez Real Madrid C.F. w trakcie całego tego postępowania i kładzie kres kolejnym próbom zaskarżania przez LaLiga decyzji, które zostały uznane za sprzeczne z prawem".
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥







