Lech Poznań rozbił bank! Transfer prosto z Ligue 1

Nowym zawodnikiem mistrzów Polski został 24-letni środkowy obrońca, Terry Yegbe. Lewonożny Ghańczyk, za którego "Kolejorz" zapłacił francuskiemu FC Metz około 3 mln euro, podpisał kontrakt do połowy 2030 roku i ma docelowo zastąpić Antonio Milicia.
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥







