Kolejny ABSURD na tym Mundialu! Chodzi o mecz Egiptu z Iranem...

Mecz mundialu pomiędzy Iranem a Egiptem w Seattle zbiega się z lokalnymi obchodami równości, przeciwko którym OFICJALNIE zaprotestowały federacje piłkarskie obu państw! FIFA nie ugięła się jednak pod presją i w specjalnym oświadczeniu potwierdziła, że wnoszenie tęczowych flag na trybuny będzie w pełni DOZWOLONE. Trzeba przyznać, że nie jest to wymarzony dobór przeciwników do tego typu spotkania...
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥







