Wiemy co z REALEM i Nico PAZEM❗️ Fabrizio Romano informuje

Como doszło do porozumienia z Realem Madryt w sprawie definitywnego transferu Nico Paza! Transakcja jest już pewna. Kluby osiągnęły pełną zgodę – Como ponownie zakontraktuje zawodnika zaraz po tym, jak wczoraj Królewscy zdecydowali się na aktywowanie swojej klauzuli odkupu za 9 milionów euro. Argentyńczyk bardzo chciał kontynuować karierę w Como. Świetnie czuje się w tym zespole, mocno wierzy w obecny projekt, a do tego ma bardzo dobre relacje z Fabregasem. Real Madryt nie traci jednak wpływu na przyszłość Paza, ponieważ w nowej umowie ponownie zapewnił sobie prawo do jego ponownego wykupienia. ℹ️ Fabrizio Romano
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥







