To był największy błąd Marcelo Bielsy!?
Urugwaj bez Luisa Suareza w składzie wygrał zaledwie jeden mecz na mistrzostwach świata od 1990 roku! Z "El Pistolero" wygrywali za to 8-krotnie! Czy gdyby 39-latek znalazł się w kadrze Marcelo Bielsy, Urugwaj pozostałby w grze na tegorocznym mundialu?
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥








