Ten mundial to katastrofa! Jako profesjonalni zawodnicy nie możemy rywalizować w rozgrywkach w takich warunkach, jak inni. To nie jest dobre, to nie jest sprawiedliwe. Jeśli FIFA uważa, że to sprawiedliwe, to ich sprawa.
Kto powinien rozwiązać ten problem? FIFA? USA? Nie wiem. Podajcie mi nazwiska. Gianni Infantino przyszedł do naszej szatni po pierwszym meczu z Nową Zelandią. Powiedział, że rozwiąże wszystkie problemy, ale w rzeczywistości nie zrobił nic.
Czy czujemy, że organizatorzy turnieju, FIFA i Amerykanie, wolą, by Iran odpadł z turnieju? Musimy walczyć ze wszystkimi. Nie możemy pozostać w kraju, w którym gramy. Podróżujemy i przechodzimy kontrole za każdym razem.
Nie możemy dzisiaj zostać w Seattle. Musimy wracać do Tijuany. Zrobili wszystko, co w ich mocy, by nas wyeliminować. Tak, uważam, że tego właśnie chcą. Chcą abyśmy byli poza mistrzostwami.