Skład ŁKS-u Łódź na mecz z Puszczą Niepołomice

Udostępnij

presentation-chart-line

Najnowsze

Lewandowski w drużynie tygodnia LA LIGA według Sofascore!

Przypomnijmy, że w meczu z Sevillą Lewy strzelił 2 gole a Barcelona wysoko wygrała 5:1!

dots

Udostępnij

placeholder

Neymar czarował na boisku mimo 369-dniowej przerwy od gry!

Al-Hilal pokonało Al-Ain 5:4! Neymar pojawił się na boisku w 77 minucie!

dots

Udostępnij

Dzisiejsze mecze Ligi Mistrzów!

Świetnie zapowiada się spotkanie Realu Madryt z BVB!

dots

Udostępnij

Wyniki wszystkich meczów 12 kolejki Ekstraklasy!

Liderem nadal Lech przed Rakowem i Jagiellonią!

dots

Udostępnij

Kontrowersyjny sędzia wyznaczony na Klasyk

José María Sanchez Martinez poprowadzi najbliższy Klasyk. Znany hiszpański arbiter nie przypadnie do gustu wszystkim kibicom, bowiem był on zamieszany w tzw. "Sprawę Negreiry". Zarzuca się mu, że ramach działań korupcyjnych było go stać na zakup posiadłości wartej 600 tysięcy euro, co, biorąc pod uwagę zarobki arbitrów na Półwyspie Iberyjskim, nie byłoby możliwe bez "dodatkowych dochodów".