
Mundial można liczyć nie tylko reprezentacjami, ale też klubami. Po drugiej kolejce fazy grupowej najwięcej goli na turnieju mieli na koncie zawodnicy Bayernu Monachium, Realu Madryt i FC Barcelony. To właśnie gracze tych trzech gigantów najczęściej trafiali dla swoich kadr. W przypadku Bayernu bramki zdobywali m.in. Ismael Saibari, Harry Kane, Luis Díaz i Jamal Musiala. Real opierał swój dorobek głównie na Kylianie Mbappé, Viníciusie Júniorze i Jude’ie Bellinghamie. Ciekawie wygląda też Inter Miami. Klub ma niewielu reprezentantów, ale Lionel Messi sam nabił mu aż pięć trafień.
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥







