
Jürgen Klopp zabrał głos w sprawie przerw na nawodnienie podczas mundialu. Niemiec przyznał, że rozumie frustrację kibiców oglądających mecze w domu, gdy w środku spotkania zaczynają się reklamy. Sam nie ma jednak większego problemu z dodatkowymi pauzami. „To całkowicie w porządku, ale rozumiem, kiedy siedzisz w domu i nagle zaczynają się reklamy. W moim wieku to jednak dobra okazja, żeby pójść do klopa” - zażartował Klopp. Jednym zdaniem rozładował temat, który od początku turnieju budzi sporo dyskusji wśród trenerów, zawodników i kibiców.
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥






