Park Ji-sung uderza w federację.

Park Ji-sung mocno skrytykował Koreański Związek Piłki Nożnej po fatalnym starcie reprezentacji na mundialu. Legenda Manchesteru United stwierdziła, że Korea Południowa powtarza błędy z 2014 roku, mimo że miała dużo czasu, aby wyciągnąć wnioski z tamtej porażki. Jego zdaniem po trzech spotkaniach nie było widać żadnej poprawy. Korea ma bilans jednego zwycięstwa i dwóch porażek, a jej szanse na awans do 1/16 finału są niewielkie. Park podkreślił, że odpowiedzialność za problemy powinna spadać przede wszystkim na osoby zarządzające krajowym futbolem. To wyjątkowo mocne słowa, bo Park rzadko publicznie atakuje federację. Tym razem nie ukrywał jednak, że nie wierzy, aby zespół był gotowy nawet na ewentualną dalszą grę w turnieju.
Udostępnij
Najnowsze
Śledź Fangola 🤟 👀
Żywe emocje na ulubionych socialach!
323 tys. obserwujących
YouTube
127 tys. subskrybentów
39 tys. obserwujących
Nowość! 🔥
TikTok
Nowość! 🔥







