Facebook Pixel

Do tego klubu trafi Kacper Urbański! ZOSTAJE W POLSCE 😱

Do tego klubu trafi Kacper Urbański! ZOSTAJE W POLSCE 😱

Według medialnych doniesień, Kacper Urbański po rozwiązaniu kontraktu z Legią Warszawa... zostanie w Polsce! Pomocnik ma dołączyć do Górnika Zabrze aby walczyć o grę w europejskich pucharach.

dots

Udostępnij

presentation-chart-line

Najnowsze

Największe rozczarowanie ostatnich lat? Tak potoczyły się losy Urbańskiego w Legii Warszawa

Największe rozczarowanie ostatnich lat? Tak potoczyły się losy Urbańskiego w Legii Warszawa

Kacper Urbański całkowicie zawiódł w Legii Warszawa. Jak podaje portal Meczyki, w tym momencie zawodnik prowadzi z klubem rozmowy w sprawie obustronnego rozwiązania kontraktu. Pomocnik nie udał się również z drużyną na zgrupowanie w Niemczech. Myślicie, że uda się jeszcze "uratować" jego karierę?

dots

Udostępnij

Pogoń ma nową „dziewiątkę”. Transfer oficjalnie potwierdzony.

Pogoń ma nową „dziewiątkę”. Transfer oficjalnie potwierdzony.

Pogoń Szczecin oficjalnie wzmocniła atak. Nowym zawodnikiem „Portowców” został Jean-Pierre Nsame. 33-letni Kameruńczyk podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Ostatnio był związany z Legią Warszawa, a teraz ma być jednym z głównych kandydatów do gry w podstawowym składzie Pogoni. Nsame to bardzo dobrze znane nazwisko w polskiej piłce. W barwach Legii pokazywał, że potrafi regularnie trafiać do siatki, choć jego ostatni sezon mocno ograniczyły problemy zdrowotne. Łącznie rozegrał 19 spotkań, w których zdobył 11 bramek i zaliczył asystę. Pogoń liczy, że Kameruńczyk da jej doświadczenie, liczby i skuteczność, której w ostatnich miesiącach wyraźnie brakowało pod bramką rywali.

dots

Udostępnij

Z Monachium do Warszawy! Oto kolejny transfer Legii

Z Monachium do Warszawy! Oto kolejny transfer Legii

Jak podaje Adam Sławiński z Kanału Sportowego, do Legii Warszawa dołączy Robert Deziel Jr! Ostatnio 20-letni Amerykanin występował dla drugiego zespołu Bayernu Monachium a teraz, po wygaśnięciu kontraktu z Bayernem, przeniesie się do Polski!

dots

Udostępnij

Piekielnie trudne wyzwanie Górnika Zabrze w eliminacjach do Ligi Mistrzów

Piekielnie trudne wyzwanie Górnika Zabrze w eliminacjach do Ligi Mistrzów

Z kolei Górnik Zabrze w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów zmierzy się z Fenerbahce.

dots

Udostępnij

Reprezentant Polski może wrócić do Legii!

Reprezentant Polski może wrócić do Legii!

Według różnych polskich źródeł m.in. "Piłki Nożnej" czy "Faktu", Legia pracuje nad sprowadzeniem na Łazienkowską 3 Bartosza Bereszyńskiego! Reprezentantowi Polski wygasa z końcem czerwca umowa z włoskim Palermo i nie zostanie ona przedłużona! Dla 33-latka byłby do powrót do Wojskowych po niemal dekadzie, to właśnie z Legii Bereszyński trafił do Włoch, gdzie grał dla Sampdorii, Napoli, Empoli i wspomnianego Palermo!

dots

Udostępnij

Michał Żewłakow opuszcza Legię Warszawa!

Michał Żewłakow opuszcza Legię Warszawa!

Po wspólnym uzgodnieniu Michała Żewłakowa i Zarządu Klubu, ustalono, że przestaje on pełnić funkcję dyrektora sportowego pierwszego zespołu Legii Warszawa. Klub dziękuje dotychczasowemu dyrektorowi za pracę wykonaną na rzecz Legii Warszawa. 

 

W zakresie obowiązków Michała Żewłakowa znajdowały się kwestie kadrowe i transferowe oraz proces budowy pierwszego zespołu. 

 

Michał Żewłakow jest postacią od lat związaną z Legią Warszawa. Jako zawodnik pełnił rolę kapitana, przy Łazienkowskiej 3 zakończył bogatą karierę, a następnie został kolejno dyrektorem skautingu i dyrektorem sportowym klubu, odnosząc sukcesy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Do tej roli wrócił w marcu ubiegłego roku. Swoim doświadczeniem, wiedzą oraz relacjami Michał Żewłakow wniósł istotny wkład w struktury Legii Warszawa. 

 

Klub dziękuje Michałowi Żewłakowowi za współpracę i życzy wielu sukcesów w dalszej karierze zawodowej. 

 

Od wielu miesięcy dział sportu systematycznie przygotowywał się do letniego okna transferowego i obecnie kontynuuje ostatni etap tego procesu. 

 

Decyzje dotyczące obsady stanowiska dyrektora sportowego pierwszego zespołu zostaną podjęte do końca maja.

quote

Oficjalny komunikat Legii Warszawa

dots

Udostępnij

Wyniki po 1. połowie MULTILIGI EKSTRAKLASY!

Wyniki po 1. połowie MULTILIGI EKSTRAKLASY!

Na ten moment z ligą żegna się Lechia Gdańsk. Wicemistrzem byłby Górnik. Za nimi Jagiellonia, Raków i LEGIA WARSZAWA! Legia naprawdę może to zrobić!

dots

Udostępnij

Oficjalny koniec! Lukas PODOLSKI kończy piłkarską karierę [VIDEO]

Poldi wraz z końcem tego sezonu dociera do mety swojej profesjonalnej kariery zawodnika! Zabrzański klub, który Podolski dopiero co przejął, pięknym materiałem "żegna" legendę.

dots

Udostępnij

Śledź Fangola 🤟 👀

Żywe emocje na ulubionych socialach!

Facebook

323 tys. obserwujących

facebook icon

YouTube

127 tys. subskrybentów

youtube icon

Instagram

39 tys. obserwujących

instagram icon

Twitter

Nowość! 🔥

twitter icon

TikTok

Nowość! 🔥

tiktok icon