placeholder

List prezesa Pogoni Szczecin do kibiców po przegranym finale Pucharu Polski

Źródło:

Twitter/Pogoń Szczecin

Minęła upiorna noc. Emocje niestety nie opadły, powoli jednak pojawiają się przemyślenia, które chyba powinny wpłynąć na nadchodzącą przyszłość, bo przecież ona jest najważniejsza. Pierwsze pytanie, to czy za wszelką cenę mamy szukać winnego porażki? Nie sądzę, nie zmieni to niczego. Istotna jest tylko przyszłość Klubu. Ta przegrana ma znaczący wpływ na naszą sytuację i rzeczywistość. Będzie nam bardzo trudno sobie z tym poradzić. Czekają nas rozmowy z kilkoma bardzo ważnymi naszymi partnerami, będziemy prosili o nieco inne tempo wzajemnych rozliczeń. Pogoń musi to przetrwać. Drugie pytanie, to jak podnieść naszą drużynę? Bardzo chciałbym, by od jutra czuli już tylko sportową złość, wściekłość wręcz, której skutkiem musi być wiara w możliwość wygrania wszystkich meczów, które pozostały do rozegrania w tym sezonie. Sztab trenerski niech już nie posypuje głowy popiołem, ale niech tak nastawi tę naszą drużynę, żeby ta była w stanie walczyć, podejmować szybkie decyzje w grze, nawet ryzykując wiele i zwyciężać. Z każdym przeciwnikiem, z którym przyjdzie nam się zmierzyć do ostatniej kolejki rozgrywek ligowych. Trzecie i może najważniejsze pytanie brzmi, jak przywrócić wiarę w tę drużynę i nasz Klub naszym Kibicom? To, co zrobiliście na PGE Narodowym na zawsze będzie pamiętane przez wszystkich. Doping, nieprawdopodobna oprawa, postawa przed i po meczu wobec przeciwników, mam nadzieję, że staną się pucharowym standardem, z którego powinni być dumni wszyscy Kibice Pogoni, nawet po tym fatalnym wyniku. Choć wiem jak bardzo to trudne, to w poniedziałek jednak potrzebujemy, a właściwie nasza drużyna potrzebuje, Waszego wsparcia, takiego samego jak w Warszawie. Bez Was, bez Waszych serc, zaangażowania, Pogoń nie jest Pogonią. Klub ma szansę wrócić na właściwą drogę tylko z Wami, z Waszą miłością do tych barw. Mam świadomość, że jest mnóstwo innych szczegółów, które wymagają przemyślenia, może zmiany. Nie sposób ich wszystkich dzisiaj wymienić. Do poniedziałku zostały tylko trzy dni, a my musimy wrócić z piekła na ziemię. Razem. O to Was dzisiaj proszę. Jarosław Mroczek

dots

Udostępnij

presentation-chart-line

Najnowsze

Bartra otwarcie powiedział o swoim życiu intymnym z partnerką

Bartra otwarcie powiedział o swoim życiu intymnym z partnerką

Codziennie się widujemy i w łóżku musimy dawać radę. Jeśli nie uprawiamy seksu przez jeden dzień to później musimy to zrobić dwa razy dziennie.

quote

Marc Bartra

dots

Udostępnij

placeholder

Inter zremisował z Lazio

Inter zremisował z Lazio

dots

Udostępnij

Wiadomość Mikela Artety do kibiców Arsenalu po zdobyciu wicemistrzostwa

Wiadomość Mikela Artety do kibiców Arsenalu po zdobyciu wicemistrzostwa

To wszystko się wydarzyło, ponieważ wierzyliście. Byliście cierpliwi. Cała zasługa należy się zawodnikom i sztabowi. Są niewiarygodni! Ale nie osiadajmy na laurach. Chcemy dużo więcej i to się nam uda osiągnąć!

quote

Mikel Arteta

dots

Udostępnij

Pożegnanie Kloppa z trybuną The Kop

dots

Udostępnij

Drugi gol Ardy Gulera w meczu z Villarreal!

Ale ten chłopak dzisiaj gra! Idzie po hat-tricka! 4:1 dla Realu!

dots

Udostępnij

Jurgen Klopp skanduje "Arne Slot"!

Tak fajnie Klopp wita w Liverpoolu swojego następcę!

dots

Udostępnij

Lucas Vazquez przymierzył na 3:1!

Sypią się bramki w meczu Villarreal - Real Madryt! Już jest 3:1 dla "Królewskich"!

dots

Udostępnij

Sorloth zapakował gola Realowi!

Sorloth zapakował gola Realowi!

Villarreal odpowiada efektowną główką Sorlotha! Real prowadzi już tylko 2:1!

dots

Udostępnij

Śledź Fangola 🤟 👀

Żywe emocje na ulubionych socialach!

Facebook

323 tys. obserwujących

facebook icon

YouTube

127 tys. subskrybentów

youtube icon

Instagram

39 tys. obserwujących

instagram icon

Twitter

Nowość! 🔥

twitter icon

TikTok

Nowość! 🔥

tiktok icon
placeholder
placeholder

© 2024 Listonic sp. z o.o. All rights reserved.

facebook-logoinstagram-logotwitter-logoyoutube-logotiktok-logo